Göz Kamaştırıcı Gümüş Takılar

  • Tarih |

Günümüzde son zamanlarda bilindiği üzere gümüş takı konusunda oldukça rağbet görmüştür.  Bu doğrultular üzerinde sizlere hazırlamış olduğumuz işi uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli ve güvenli bir şekilde hazırlıyoruz.

Özellikle kadınlar tarafından oldukça ilgi görmekte olan gümüş tek taş yüzük  ve gümüş alyans modelleri adeta deyim yerindeyse gözleri kamaştırır durumda.

Bilindiği üzere günümüzde dini açıdan erkeklere altın sakıncalı görünmektedir. Bunlardan dolayı da çiftler genellikle gümüş alyans tercih edilmektedir. Özellikle son zamanlarda geliştiren gümüş alyans modelleri oldukça hoş bir görünüm sunmaktadır.

Şu an piyasada bulunmakta olan nazar dualı alyansalar çiftler tarafından oldukça sevilmekte olup sık sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra piyasa da bulunmakta olan yazılı ya da tarihli gümüş alyanslar da çiftler tarafından beğeni ile karşılaşılmaktadır. Bu modeller dışında piyasada bulunmakta olan çelik alyanslarda oldukça ilginç bir hava yaratarak ortaya çıkmaktadır. Üzerinde yer almakta olan farklı renk ve desenler sayesinde gerçekten değişik bir hava ortaya çıkmaktadır.

 Bunun yanı sıra evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı gümüş tektaşlar da sık sık tercih edilen harika yüzük modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Size özel bir şekilde üretilmiş olan gümüş tek taş yüzükler ile evliliğe ilk adımı atabileceksiniz.

Bunun yanı sıra şu an satılmakta olan tek taş yüzüklerde bilindiği gibi tek taş, beş taş yüzük, yedi taşlı yüzük olup aynı zamanda son zamanlarda gümüş alyans kategorisinde yeni yeni yer alan dokuz taş yüzüklerde yeni çıkmasına rağmen büyük bir ilgi ile karşılaşılmış durumda. Firuze dokuz taşlı yüzük ya da oniks dokuz taşlı yüzükler gibi birçok model ile karşımıza çıkan bu yüzükler şüphesiz her kadının hayallerini yansıtır halde. Bunlar dışında bilindiği gibi gümüş takılar altınlara oranla daha ucuz fiyatlar ile karşımıza çıkmakta olup bütçeniz için de oldukça avantajlı tasarımlar olmaktadır.